Leszek Lewandowski - Auto Start Test

Przejdź do treści

Leszek Lewandowski

Pomysłodawca , założyciel serwisu ,
Motoryzacją interesowałem się od najmłodszych lat ,
do dziś pamiętam stosy magazynów motoryzacyjnych które po przeczytaniu odkładałem do szafy z myślą że mogą się jeszcze przydać .
Niestety praca zawodowa nie pozwalała mi na poświęcenie większej  ilości czasu dla pasji jaką jest motoryzacja ,
nadszedł jednak dzień w którym powiedziałem  jak nie teraz to kiedy i tak oto powstał Auto Start Test .
Na pomysł wpadłem po nagraniu  telefonem parodii Zachar Off , którą to Zachar udostępnił na swoim profilu . Następnie kupiłem kamerę którą nagrałem pierwszą prezentacje Audi A3 drugiej generacji , następnie nagrałem kilka mniej lub bardziej udanych prezentacji z których nie wszystkie trafiły do sieci .

Przełom nastąpił gdy miejscowy dealer Peugeot udostępnił do wideo prezentacji  model 3008 SUV . Była to moja pierwsza wideo prezentacja nowego samochodu , pod wpływem emocji zapomniałem o kamerze  podczas jazdy próbnej , tak więc cały materiał  został nagrany na parkingu .

Kolejny sukces to nawiązanie współpracy z Vantage Motor Group , to dzięki uprzejmości manager marketingu dostałem szanse na realizację prezentacji Toyoty CH-R . Następnie  jako jeden z pierwszych otrzymałem do testu Toyotę Prius Plug In , pełna prezentacja tego modelu była pierwszą  w UK oraz w Polsce a może nawet w europie ( ENG)
W grudniu 2017 roku w redakcji Auto Start Test pojawił się nowy Mercedes klasy E, samochód został dostarczony do testu długodystansowego,
oczywiście nie stajemy w miejscu i kolejne testy już czekają na realizację.

Na początku działalności Auto Start Test było dla mnie zabawą , odskocznią od szarej codzienności ,  obecnie stało się częścią mojego życia .
Zaczynałem w pojedynkę , dziś serwis współtworzy kilka osób które w wolnej chwili oddają się pasji jaką jest motoryzacja .

Dbajcie o siebie i wasze cztery kółka.
Copyright © 2018, AutoStartTest, All Rights Reserved. Design By Stefan B. Web Solutions
Wróć do spisu treści